У Полтаві школяр зібрав понад 100 тисяч гривень на ЗСУ

13-річний Олексій самостійно організував збір на підтримку українських захисників.

Олексій навчається у 8-му класі Полтавської гімназії №13. З початку повномасштабної війни він почав вести власний телеграм-канал, що вже має зо 20 тисяч підписників. Там хлопець публікує інформацію про вибухи по всій території України.

Збір на ЗСУ хлопець організовує не вперше. Влітку школяр передав бронежилети та рації військовим на фронт. Під час останнього збору, який Олексій відкрив на початку осені, зібрали на дрон Mavic 3. Вдалося накопичити більшу суму. На прохання військових волонтер придбав для них ще павербанків.

Дрон тепер слугує 77-ій окремій аеромобільній бригаді, воїни якої зараз перебувають на Сході нашої країни. Вона сформувалася у вересні минулого року й зараз бійці перебувають у найгарячіших точках фронту. Серед бійців багато наших земляків, які пішли на захист Батьківщини.  

У подяку для школяра, захисники передали цінні сувеніри хлопцеві. Прямо з поля бою військові підписали державний та унікальний прапор 77-ї бригади, на якому написане гасло хлопців: «Завжди перші». Олексій говорить, що цей сувенір був найбажанішим та найціннішим для нього. У руках з отриманим подарунком хлопець звернувся до всієї бригади зі словами підтримки:

«Дорогі наші воїни, бажаю вам перемоги якнайшвидше. Давайте відсіч ворогу. Ми пишаємося вами та бажаємо повернутися додому живими якнайшвидше. Ми – ваш надійний тил, який пам’ятає та піклується про вас». 

Найнеочікуванішим для школяра було отримати особисту подяку від командира. У голосовому повідомленні, яке він надіслав, командир звернувся до Олексія:

«Такі вчинки дітей дуже мотивують нас тут. Ми відчуваємо вашу підтримку та дуже вдячні за неї. Особисто хочу подякувати Олексію. Твій вчинок, дуже цінний та зворушливий. Дуже приємно, що в тилу за нас піклуються такі юні патріоти своєї країни. Це дуже мотивує нас працювати ще натхненніше».

Хлопець говорить, що це не останній його збір. Зараз його дуже мотивує витримка наших воїнів, які попри все стоять на своїх позиціях, захищаючи Україну та всіх нас від ворогів. Школяр впевнений, що ми маємо бути надійним тилом для наших військових та сам демонструє такий приклад на собі.