Українські спецслужби провели обшуки в Кременчуці

Представники Служби безпеки України провели обшуки у справі привласнення коштів посадовцями акціонерного товариства «Укргазвидобування» під час утилізації небезпечних відходів.

Відповідний звіт опубліковано на сторінці відомства у соціальній мережі Facebook. Повідомляється, що приватна комерційна структура за «погодженням» з дирекцією «Укргазвидобування» та бездіяльності посадовців органів Державної екологічної інспекції створила схему отримання неправомірної вигоди.

Не названі особи привласнювали кошти під час виконання договорів щодо утилізації відходів буріння у Полтавській області. Такі дії правопорушників завдали значної шкоди екології регіону.

Слідчими СБУ задокументовано факт тимчасового не належного зберігання відходів буріння без дотримання необхідних екологічних вимог. Також у ході досудового розслідування з’ясовано, що зацікавленими особами відбувалася підміна супровідних документів.

На сьогодні затриманим правопорушникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Відкрито провадження за Частиною 2 Статті 364 (зловживання владою або службовим становищем) і Частиною 2 Статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального Кодексу України.