Поради від поліції, як не стати жертвою шахраїв

На Полтавщині працівники поліції проводять превентивні заходи серед населення, щоб попередити людей про існуючі шахрайські схеми та надають рекомендації, як не стати жертвою злочину.

Профілактичні бесіди поліції з населенням відбулися у Полтавській та Миргородській громадах. Поліцейські розповіли про найбільш поширені схеми шахраїв та вручили пам’ятки із корисними порадами. 

Шановні громадяни!

Аналізуйте інформацію, яка надходить вам телефоном та під час зустрічей з незнайомцями. Не приймайте необдуманих або поспішних рішень.

Пам’ятайте, що шахраї не полишають спроб заволодіти вашими коштами, використовуючи старі та вигадуючи нові схеми афер. В основному злочинці вимагають гроші на «рятування» ваших рідних, які начебто «потрапили в біду» або пропонують в мережі Інтернет купити товар за низькими, «вигідними» для вас цінами, або представляються представниками банківських установ, виманюють необхідну конфіденційну інформацію і потім знімають кошти з ваших банківських карток. 

Тож закликаємо вас бути пильними та обережними під час телефонних розмов із незнайомцями, а також під час здійснення купівлі-продажу в мережі Інтернет. Не дайте злочинцям можливості вас ошукати!

Якщо ж ви стали жертвою шахрайства, терміново зверніться до найближчого підрозділу поліції або зателефонуйте на номер 102. Максимально швидко зберіть інформацію, що підтверджує факти вчинення щодо вас шахрайських дій: чеки про оплату, квитанції з банку про проведення грошових операцій, роздруківки дзвінків тощо.