Дитина захлинулась молоком після годування

Про це стало відомо із ЄРДР.

Згідно даних реєстру, 9 вересня 2019 року слідчий суддя Гадяцького районного суду Полтавської області розглядав клопотання слідчого СВ Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області Шипнівського Б.В.про призначення судово-медичної експертизи у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за №12019170130000562 від 06.09.2019 року за п.2 ч.2 ст.115 КК України.

В обґрунтування свого клопотання слідчий зазначає, що 6.09.2019 року до Гадяцького ВП ГУНП в Полтавській області надійшло усне повідомлення від особи про те, що близько 10 години в житловому будинку за адресою (дані приховано) померла дитина, яка ймовірно захлинулася молоком після годування.

В ході досудового розслідування встановлено, що 06.09.2019 року близько 7 години батько загиблої дитини, відправився на роботу до м. Гадяча, перед чим розтопив піч, щоб протопити будинок. З малолітньою  залишилася мати  , яка близько 9 години покормила груддю дитину, потримала щоб та «зригнула», після чого вклала останню спати, а сама відійшла підкинути дрова в піч та відлучилася до туалету. Коли повернулася, то помітила, що дитина не дихає, після чого викликала швидку та зателефонувала чоловіку, та намагалася надати першу медичну допомогу дитині, але це їй не вдалося та дитина померла, ймовірна причина смерті захлинулася творожними масами ( після годування). Під час огляду трупа слідів насильницької смерті та тілесних ушкоджень не виявлено.