Судове засідання у справі Мамая перенесли на кінець місяця

Прокуратура оскаржує рішення Київського районного суду щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади Олександра Мамая у справі про розголошення даних про ЗСУ. Його мала розглянути колегія суддів Полтавського апеляційного суду.

Про це повідомляє кореспондентка з суду 27 січня.

Через відсутність електропостачання засідання перенесли на 30 січня.

Прокуратура та СБУ наполягають на взятті мера Полтави під варту й відстороненні його від посади. Клопотання розглядав Київський районний суд Полтави, однак не задовольнив їх. Рішення винесли на користь голови Полтавської громади.

23 січня Полтавська обласна прокуратура офіційно заявила, що кожне з цих рішень суду оскаржуватимуть в апеляційному суді.

«2 січня 2023 року прокурором погоджено клопотання слідчого Управління Служби безпеки України в Полтавській області  про обрання підозрюваному – посадовцю Полтавської міської ради запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Також прокурорами погоджено клопотання слідчого про відсторонення підозрюваного від посади терміном на 2 місяці. Обидва клопотання у встановленому законом порядку вручені підозрюваному та направлені для розгляду до суду», – повідомили у прокуратурі.

23 січня суд розглянув клопотання прокуратури й СБУ про відсторонення мера Полтави з посади й відхилив його. Також суд не задовольнив клопотання про запобіжний захід Олександрові Мамаю.