На Полтавщині полісмени продавали водійські права за 6-10 тисяч гривень

В одержанні неправомірної вигоди викрили керівника одного з територіальних сервісних центрів МВС області та його поплічників.

Оперативники встановили, що начальник територіального сервісного центру, директор автошколи та посередник налагодили злочинну схему вимагання та отримання хабарів.

Неправомірні вигоди отримували від громадян за видачу водійських посвідчень, відкриття додаткових категорій щодо керування транспортними засобами без фактичного проходження курсів навчання та формальної здачі іспитів. Суми неправомірних вигод складали від шести до десяти тисяч гривень, залежно від “наданих послуг”.

Працівники Управління захисту економіки в Полтавській області спільно з працівниками прокуратури задокументували понад 50 епізодів вимагання неправомірних вигод. Гроші отримували за фіктивну здачу іспитів, видачу водійських посвідчень та відкриття додаткових категорій громадянам, в тому числі й громадянам, які фактично перебували за кордоном (деякі перебувають і до теперішнього часу). Про це повідомили у прес-службі Управління захисту економіки в Полтавській області.

Оперативники та слідчі під час обшуку за місцем мешкання начальника територіального сервісного центру вилучили кошти отримані як неправомірна вигода.

Наразі вирішують питання щодо оголошення про підозру фігурантам.

Новинар Полтавщини

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!