У Миргороді скажена лисиця покусала людей. У місті оголосили карантин

У Миргороді, що на Полтавщині,

На Харківщині лисиця атакувала чоловіка на його ж подвір’ї
скажена лисиця покусала трьох людей. У місті оголосили двомісячний карантин. Потерпілі проходять курс лікування, а всіх місцевих домашніх тварин вакцинують.Трьох осіб скажена тварина вкусила просто перед будинком. Дехто навіть не відразу зрозумів, що це дикий звір, а не звичайний собака.

Те, що тварина зі сказом, було помітно, каже жінка. “Вона повернулась, в неї вся паща в крові,  лапа в крові. Вона просто стояла, на мене не стрибала”, – згадує потерпіла.

Того ж дня тварину вбили та передали на експертизу. Результат показав сказ. Чи встиг звір, окрім людей, покусати ще й домашніх тварин, не відомо. Через це в місті почали екстрено всіх вакцинувати.

У місті розробили графік вакцинації. Упродовж карантину мають уколоти всіх домашніх тварин, а для щеплення диких звірів залучатимуть авіацію. “Імунізація диких м’ясоїдних тварин пероральною вакциною, яка буде розкидана за допомогою авіатранспорту”, – каже заступниця начальника міського управління Держпродспоживслужби Наталія Обідна.

У нинішньому році у Миргороді зареєстрували тварину зі сказом уперше. Якщо звір вкусив, слід негайно звернутися до лікарні, оскільки наслідки можуть бути трагічними.