Поранений полтавський спортсмен отямився: Стали відомі подробиці кривавої бійки

Стан Вадима Боярина стабільний і вже сьогодні його мають перевести з реанімаційного відділення.
Сестра спортсмена розповіла, що полтавці допомогли зібрати кров і продовжують надсилати матеріальну допомогу, аби хлопець скоріше одужав. Нині, як стверджують медики, стан Вадима Боярина стабільний, і вже сьогодні його мають перевести з реанімаційного відділення. 

Спортсмен розповів батькові, що хотів позичити у товариша 3 000 на лікування травми коліна, оскільки они неодноразово виручали один-одного. Проте цього разу все переросло у криваву сварку. Товариш вдарив Вадима Боярина по шиї і не випускав з квартири. Хлопцю ледь вдалося вирватися і кинутися просити про допомогу. 

Інший учасник бійки – спортсмен, він займається тенісом. Відомо, що нападник теж отримав травми: у нього перерізані сухожилля. Приятель тхеквондиста неповнолітній, йому виповниться 18 у жовтні. Під час спілкування зі слідчими він не заперечував своєї вини і розповів, що вхопив ножа і кинувся бити товариша.

Нагадаємо, що 24 вересня, близько 22:00, полтавці у соцмережах масово почали розширювати інформацію про жахливу подію: в супермаркет “Маркетопт” на вулиці Дмитра Коряка, 3 забіг закривавлений хлопець з численними ножовими пораненнями і жестами благав про допомогу. Як виявилося, цей юнак – один з кращих тхеквондистів Полтави, спортсмен з вадами слуху Вадим Боярин. На місце події негайно викликали поліцію і медиків. Каретою “швидкої” спортсмена госпіталізували до лікарні. 

Речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв на своїй facebook-сторінці написав, що правоохоронцям вдалося впродовж декількох годин з’ясувати, хто причетний до кривавої різанини. Того вечора Вадим Боярин відпочивав з друзями на квартирі. Між спортсменом і його приятелем (теж з вадами слуху) виник конфлікт, який в результаті переріс у поножовщину.