На Полтавщині військовий комісар з двома сержантами побили офіцера

У ніч з 25 на 26 березня у Диканьці військовий комісар разом з двома сержантами роти охорони військкомату сильно побили лейтенанта Ігоря Яковенка.

Конфлікт виник нібито через те, що Яковенко «комусь розповідав про хабарництво комісара».

Ось що розповів Яковенко:

— В ніч з 25 на 26 березня 2023 року близько 12 години ночі головний сержант роти охорони 5-го відділу (з дислокацією в Диканьці) Полтавського РТЦК та СП Артем Беберін зателефонував до мене з проханням вийти на пару хвилин на вулицю.

Я перебував у себе вдома у Диканьці. Вийшов на вулицю, до мене під’їхало три авто (одне із яких службове — військового комісара Олексія Каланія), з яких вийшли кілька осіб у цивільному. Я впізнав трьох осіб: свого керівника начальника 5-го відділу, військового комісара підполковника Олексія Каланія, сержантів вказаного підрозділу Артема Беберіна та Миколу Мостепанюка.

Вказані військовослужбовці разом з іншими цивільними були у стані алкогольного сп’яніння і почали в грубій формі ображати мене з приводу того, що начебто я комусь розповідав, що військовий комісар Каланій бере хабарі. Після образ вони одразу накинулися на мене та почали бити гуртом. Після побиття залишили мене стікати кров’ю біля будинку.

Відомо, що полія почала перевірку за фактом.