У Полтаві розпочали збирати на утилізацію небезпечні відходи

Відтепер відпрацьовані люмінесцентні лампи, термометри та батарейки можна приносити до “Екобуса”.
1 жовтня у Полтаві на першу локацію біля Палацу дозвілля “Листопад” виїхав “Екобус” – автобус, який збирає небезпечні відходи.
Працівники “КАТП 1628” приймають у населення використані люмінесцентні лампи, термометри та батарейки. Як зазначив очільник комунального підприємства Тарас Бойко, “Екобус” коштував міському бюджету Полтави 590 тис. гривень, його переобладнання ще 146 тис. гривень: “Ми в себе зберігати не будемо. Будемо приймати і відвозити на місце, в кого є ліцензія на зберігання і утилізацію”.
Вартість утилізації ртутної лампи – 12 гривень, термометра – 26 гривень, кілограма батарейок – 100,8 гривень. Небезпечні відходи будуть прийматися лише від населення, підприємста і ФОПи повинні самостійно укладати договори з організаціями, які мають дозволи на утилізацію.

“На даний час ці кошти – це є “екологічні” кошти” 200 тис. гривень. Якщо не буде вистачати, то будемо звертатися до депутатів, аби вони розглянули нашу проблему, і будемо просити додаткові кошти”, – зазначив Бойко. “Екобус” курсуватиме Полтавою згідно з графіком, який буде змінюватися кожного місяця.