Ні капітуляції: полтавці вийдуть на акції протесту

Сьогодні, 2 жовтня, у Полтаві біля будівлі обласного управління Служби безпеки України відбудеться мирна акція «Ні капітуляції», яку організовує «Національний корпус Полтави».

Під час акції полтавці висловлять свій протест стосовно підписання «Формули Штайнмайєра».

Націоналісти вимагатимуть відставки Леоніда Кучми та Вадима Пристайка і порушення, щодо них, кримінальних справ, за статтею 111 ККУ «Державна зрада».

 Підписання Кучмою «формули Штайнмайєра», є нічим іншим, як кроком до капітуляції та здачі Донбасу. Як наслідок – Україна отримає спершу ганьбу, а потім – війну! Націоналісти можуть, прагнуть і будуть робити все, задля того, щоб дана формула не була застосована, – закликають націоналісти.

Початок акції о 17.00 годині. Місце проведення: Управління СБУ в Полтавській області (м. Полтава, вул. Соборності 39).

Ще один мітинг з цього ж приводу відбудеться о 18.00, на площі перед Полтавською облдержадміністрацією. Організатори акції – ВО «Свобода», Самопоміч, Конгрес Українських націоналістів, Національний корпус, Голос.

– Формула Штайнмаєра – це «вибори» на окупованих територіях, без навіть формального контролю над кордоном. Гірше «мінських угод». Це – легалізація окупаційного режиму, а його впровадження до політичної системи держави для її хаотизації. Це – капітуляція. Це не мир, а перенесення війни до Києва. Саме ця формула погоджена «українською» владою, – пишуть свободівці.

 У «Нацкорпусі» повідомили, що ці дві акції не є відокремленими:

– «Нацкорпус» розпочне акцію «Ні капітуляції» біля будівлі СБУ о 17.00, а о 18.00 приєднається до акції біля облдержадміністрації. Насправді, вимоги націоналістів в цілому єдині. Але акції будуть розділені спочатку, а в подальшому з’єднаються. Акція під СБУ – це виключно «Нацкорпусу», а акція біля ОДА – спільна для всіх націоналістів.

Юліан Матвійчук, лідер Полтавської «Свободи», підтвердив, що акції потім об’єднаються біля ОДА, оскільки не всім зручно збиратися о 17.00 через роботу.

Акції протесту з цього приводу вже відбувається у столиці.
«Формула Штайнмайєра» – це запропонований 2016 року тодішнім головою міністерства зовнішніх справ Франк-Вальтер Штайнмайєром варіант реалізації Мінських угод, головним пунктом якої є надання «особливого статусу Донбасу через чесні, демократичні вибори відповідно до стандартів ОБСЄ».