На “космічний” ЦНАП у Полтаві хочуть витратити 27 мільйонів

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА оголосив тендер на будівництво центру надання адмінпослуг у Полтаві. Очікувана вартість робіт — 27,2 млн грн.

Про це повідомив сайт «Полтавщина».

Проект сервісного центру виконала одеська дизайнерська фірма «Dekart Studio», яка взяла за основу будівлю документ-сервісу «Готово!» у Києві.

Запропонований у проекті «Dekart Studio» ЦНАП розташований поряд із будівлею Полтавьскої ОДА і має футуристичний вигляд. У ньому переважають скло та неправильні форми. Дизайнери пояснювали вигляд наступним чином: «складна деконструктивна форма уособлюватиме нове обличчя державних сервісних центрів та нового підходу у діалозі влади та людей. Матеріали, з яких планується збудувати ЦНАП, мають дозволити виконати роботи за короткий час».

Судячи з тендерної документації, передбачені 27 млн грн розраховані лише на саму будівлю. Внутрішнє наповнення: меблі, устаткування тощо не враховані. Тобто за ці гроші область очікує отримати будівлю, а не готовий ЦНАП.

Наразі проходять етапи звернення за роз’ясненнями, оскарження умов закупівлі та подання пропозицій. Аукціон призначений на 2 липня. Він визначить переможця, із яким, за умови відповідності, підпишуть договір.

За задумом департаменту, будівлю мають звести до кінця 2018 року. Це якщо область забезпечить повне фінансування.

Новинар Полтавщини

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!