У Миргородському районі розшукали зниклого пенсіонера

Пошукові заходи, до яких долучився особовий склад поліції, а також небайдужі жителі Сергіївської та Гадяцької громад Миргородського району, тривали майже дві доби. Знайти чоловіка допомогла службова собака, яка вивела пошуковий загін на потрібну ділянку лісу.   

З проханням про допомогу до відділення №1 (м. Гадяч)  Миргородського райвідділу поліції 7 червня, близько 21-ї,  звернулася дружина зниклого.

Як повідомив начальник місцевого відділення поліції Ростислав Ярошенко, для розшуку літнього чоловіка одразу були організовані пошукові групи, до складу яких включили працівників слідчо-оперативної групи, сектору реагування патрульної поліції, оперативників, поліцейського офіцера Сергіївської тергромади, інспекторів Кінологічного центру обласної поліції зі службовими собаками. Також до пошукової «операції» доєдналися військові та місцеві жителі.

Ростислав Ярошенко розповів:

«Пошуки мешканця Сергіївської громади тривали майже дві доби. На щастя, вони дали позитивний результат! Чоловіка знайшли на відстані 5 кілометрів від міста Гадяч. Суттєво допоміг службовий собака, на ім’я Вольф. Сьогодні, 9 червня, близько 15-ї години, вівчарка взяла слід й привела до людини пошуковий загін. Ми виявили зниклого на ділянці лісового масиву. Як з’ясувалося, чоловік заблукав».  

Пересвідчившись у відсутності загрози для життя та здоров’я пенсіонера, правоохоронці відвезли його додому. Нині чоловік у колі рідних.

Поліція Полтавщини дякує небайдужим мешканцям Гадяча та Сергіївської тергромади за небайдужість та допомогу у розшуку.