Льотчик-ас з Миргорода фантастично виступив на міжнародному авіашоу (фото)

На території авіаційної бази міста Ольборг відбувся міжнародний показ “Danish Air Show-2018”. Виступ українців під час авіашоу назвали “фантастичним” та “сенсаційним” пише Полтава.365.

Під час авіашоу дощило. Та примхи погоди не завадили знаменитому полковнику Олександру Оксанченку успішно продемонструвати фігури індивідуального пілотажу на українському Су-27. Варто нагадати, що льотчик-інструктор Оксанченко служить у 831-й бригаді тактичної авіації, що дислокується в Миргороді. Він – частий гість авіашоу у різних куточках світу.

За яскравим та надзвичайно красивим пілотажем залюбки прийшли подивитися десятки тисяч людей, серед яких були сотні українців, які проживають у Данії.

Українці на авіаційному шоу продемонстрували технічні можливості літаків виду ЗС України, представили авіаційну техніку Збройних Сил України на міжнародній арені — статичний наземний показ, демонстрацію її можливостей в повітрі.

Також відбувся обмін досвідом з льотними екіпажами інших країн світу та налагодження дружніх відносин, обговорення з керівництвом Королівських Повітряних сил Данії перспективних напрямів двостороннього військового співробітництва.

Новинар Полтавщини

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!