Справа проти Жеваго “замовлена” Зеленським в інтересах Коломойського?

Перед тим, як Державне бюро розслідувань оголосило в розшук Жеваго, Зеленський провів нараду з керівниками силових структур. На цій нараді прізвище Жеваго було назване в четвірці перших, щодо кого мали пройти “посадки”. “Щоб швидко і сподобалося людям”.

Про нараду та висловлені на ній “побажання” президента розповіла редакторка “Лівого берега” Соня Кошкіна, посилаючись на власні джерела в оточенні Зеленського та слова самого президента, сказані вчора під час пресмарафону.

Кошкіна написала, що з власних джерел дізналась раніше, що в Офісі президента дійсно проводилась велика нарада з силовиками на предмет того “а де посадки?”.

“Причому не просто посадки, але “щоб швидко і сподобалось людям”. Не/законність – не важлива (не жартую). Саме в такій тональності обговорювалось. Ключове “швидко” та “сподобалось людям”, – зазначила журналіста.

За її словами, у рамках розмови визначили чотири пріоритетних справи. Перша – Порошенко, друга – Пашинський, третя – Жеваго. 

Щодо четвертої, Кошкіна зауважила, що поки уточнює. 

Разом з тим, авторитетне видання “Новое время” вказує, що “замовлення” силовикам Жеваго може відбуватися в інтересах Коломойського.

«Можливо, Ігор Коломойський дивиться на активи Кості, у якого зараз немає політичного імунітету», – цитує НВ одного із своїх співрозмовників. – «Посадки потрібні для відволікання уваги від процесів з ПриватБанком, а також невдач з Трампом і інших обіцянок».

Сам Зеленський вже встиг спростувати політичне підгрунтя “замовлення” Жеваго:

Шість підприємств, він власник, а не колишній власник. Там справи через банк, через виведення грошей, – прокоментував Зеленський кримінальну справу.