Тарапунька несе у Ворсклу нечистоти полтавської каналізації

Внаслідок аварії на колекторі нечистоти з мікрорайону Інститут зв’язку четвертий день потрапляють у річку Тарапуньку, а звідти — у Ворсклу. Це з’ясували журналісти сайту “Полтавщина”.

За словами місцевих мешканців мікрорайону Павленки, про проблему аварійній службі КП «Полтававодоканал» повідомили, ще на вихідних. На підприємстві прийняли виклик, але сказали, що зараз багато роботи і ліквідувати витік оперативно водоканал не зможе.

В понеділок нікого зі служби на місці не було. У вівторок зранку «Полтавщина» вирушила на місце витоку. Ми зафіксували прорив каналізації у проїзді між провулком Заячим та вулицею Новозіньківською. Нечистоти фонтанували з каналізаційного люку та самопливом потрапляли у балку між цим проїздом та провулком Заячим.

За 300 метрів, на перетині провулків Заячого, Памірського, Тесленка та Глінки, нечистоти потрапляють у Тарапуньку. Там відчувається сильний характерний запах каналізації. Приток Ворскли стає відчутно повноводнішим та, очевидно, небезпечнішим.

Особливо небезпечним такий витік є для тих, хто відпочиває на першому та другому пляжах Ворскли, за 100 метрів від яких витікає Тарапунька. За 5 кілометрів вниз за течією зникає неприємний запах та сірий каналізаційний колір. Та від цього річка не перестає бути розносником небезпечних інфекцій.

Новинар Полтавщини

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook!