На Полтавщині жінка заблукала в лісі

Полтавське районне управління поліції отримало повідомлення про зникнення жінки в лісовому масиві неподалік села Діброва, яке належить Великорублівській територіальній громаді. Поліцейські розпочали пошукову операцію.

Джерело: ГУ НП в Полтавській області.

“Після отримання інформації про зникнення жінки, наші поліцейські відразу вирушили на місце події. Ми також запросили Владислава Сідька, поліцейського офіцера з Великорублівської громади, оскільки він має найкраще розуміння місцевості. Важливо було швидко реагувати, оскільки зникла жінка підтримувала зв’язок із нами та постійно спілкувалася із членами громади. Владислав Сідько керував пошуками та вдалося знайти її у лісовому масиві після години пошуків. Виявилось, що 45-річна жінка, яка мешкає на Миргородщині, загубилася під час збирання грибів та не могла самостійно знайти дорогу назад”, – розповів начальник сектору поліцейської діяльності №1 у селищі Котельва Андрій Аджубей.

На цей час жінка знайдена та перебуває у безпеці. Поліцейський офіцер громади вдало доставив її до населеного пункту Великорублівської громади.