До уваги водіїв та пішоходів -в Полтаві ще три дні буде сильний туман

Полтавщина буде в тумані ще протягом трьох днів. Через погану видимість оголосили жовтий рівень небезпеки. Поліціянти рядять вмикати фари водіям, а пішоходам – переходити дорогу лише у відведених місцях.

У Полтаві ще три дні буде туманна погода. Через погану видимість оголосили жовтий рівень небезпеки. Зранку 21 жовтня місто повністю огорнув туман. Розвіявся лише у другій половині дня.

“Туман сильніший, щільніший, з вертикальною протяжністю більший. І зберігається він довше. Туман сьогодні з видимістю від 100 до 500 метрів”, – сказала синоптик полтавського гідрометцентру Антоніна Шклярук.

“У цих умовах обов’язковим є ввімкнення водіями протитуманних фар, або фар ближнього світла для того, щоб позначити себе на дорозі. Також у правилах дорожнього руху є пункт, який стверджує, що швидкість може бути й має бути знижена, якщо є умови недостатньої видимості. Пішоходам забороняється, як і завжди, а зараз особливо, здійснювати перехід проїжджої частини, а дозволяється лише в місцях, де це передбачено”, – повідомила речниця патрульної поліції області Катерина Григоренко.