У Миргороді стартував челендж з подарунками

До Днів енергії та в рамках Европейської енергетичної відзнаки у Миргородській громаді з 3 по 9 жовтня пропонують опублікувати своє «велосипедне відео» та виграти подарунки, що підвищать безпеку на дорогах.

Учасники: мешканці Миргородської громади.

Місце проведення: онлайн.

Визначення переможців: 10 жовтня 2023 року.

Нагородження переможців: 11-18 жовтня 2023 року.

Правила участі у челенджі:

1. Участь у челенджі. Для участі мешканці громади знімають коротке відео (30-60 секунд), розміщають його у соцмережах із хештегом #ода_велосипеду_миргород та надсилають посилання на публікацію у коментарі до оголошення про челендж на сторінці у Facebook – ВМІІЄ. Від одного учасника приймається тільки одне відео.

2. Зміст відео. У відео учасники мають показати свою їзду на велосипеді, розповісти про свою мотивацію до використання екологічного транспорту та зазначити, що це відео знято для участі у челенджі #ода_велосипеду_миргород.

3. Розміщення у соцмережах. Учасники можуть опублікувати своє відео на власній сторінці у фейсбуці; у Миргородських відкритих групах у Facebook з кількістю учасників понад 1000; на своїй сторінці в інстаграм (не сторіз). Кожна публікація має містити хештег #ода_велосипеду_миргород.

4. Участь у розіграші призів. Кожна публікація на сторінці чи в групі дає +1 шанс на перемогу. До уваги береться тільки одна перша публікація на кожній сторінці чи у групі. Участь у розіграші беруть тільки відео, опубліковані у період з 3 жовтня 2023 року, 00:00, до 9 жовтня 2023 року, 23:39.

Кожен коментар із посиланням на публікацію отримує свій порядковий номер. Повторно надіслані посилання участь у розіграші не беруть і номер не отримують.

5. Розіграш призів. Розіграш проводиться за принципом лотереї через онлайн рандомайзер. Один учасник може стати переможцем тільки один раз, проте кожна публікація збільшує ваш шанс на перемогу! Ведеться відеозапис розіграшу. Відеозапис публікується на фейсбук сторінці ВМІІЕ разом із оголошенням переможців.

6. Вручення призів. Вручення призів відбувається з 11 по 18 жовтня 2023 року у ВМІІЕ в роб.час із обов’язковою фотофіксацією та/або відеофіксацією та подальшою публікацією нагородження на сторінці учасника із підписом про отримання нагороди та хештегом.

7. Права. Використовуючи хештег #ода_велосипеду_миргород та надаючи організатору посилання на публікацію автор автоматично погоджується з умовами челенджу та надає організатору право використовувати своє ім’я/нікнейм із соцмереж, фото з вручення призів, конкурсне відео для подальшої промоції челенджу, у тому числі не обмежуючись, на місцевому телебаченні, у соціальних мережах та на сайті Миргородської міської ради.