В аеропорту «Полтава» створять вантажний термінал

В аеропорту «Полтава» сьогодні  підписали  меморандум про співпрацю між Полтавським обласним комунальним підприємством «Аеропорт-Полтава» та ТОВ «Амбрелла Груп». Мета заходу – розширити можливості аеропорту.  Для цього планується   залучати  інвесторів, які  збудують  на території летовища  вантажний  термінал. 

Картинки по запросу Аеропорт полтава

«Коли з’явиться  термінал, у ньому базуватиметься мала авіація та авіація сільськогосподарського призначення,  ви отримаєте до бюджету значні кошти. Також всі митні платежі йтимуть до бюджету області. Вантажний термінал – це розбудова малої авіації, яка дасть поштовх для впізнаваності аеропорту й області», – розповів представник ТОВ «Амбрелла Груп» Тарас Шебедюк.

« – Ми тільки за те,  що б  «Аеропорт-Полтава» заробляв гроші, сплачував податки й обслуговував населення. Дивлячись на розвинені країни, ми розуміємо, що в кожному великому місті чи обласному центрі є аеропорт, і він потрібен »– зауважив т.в.о. голови ОДА  Олег Пругло.

Підписали меморандум т.в.о голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, директор ПОКП «Аеропорт-Полтава» Володимир Окара, начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець, представник ТОВ «Амбрелла Груп» Тарас Шебедюк та депутат Полтавської обласної ради Руслан Рогов