Трагічна загибель екс-міністра Кутового: все, що відомо про катастрофу

Як повідомлялося раніше, сьогодні на Полтавщині розбився вертоліт. У катастрофі загину колишній міністр аграрної політики та народний депутат Тарас Кутовий.

Катастрофа сталася сьогодні, 21 жовтня, близько 16:00 у селі Тарасенкове Оржицького району. Вертоліт впав на території присадибної ділянки приватного домогосподарства. Як повідомили у поліції, мова про апарат Robinson 44. Це двомісний вертоліт виробництва США. Кутовий летів з Києва, сам керував гелікоптером і перебував у вертольоті один.

За даними Державіаслужби, Тарас Кутовий орендовував легкий двомісний комерційний вертоліт Robinson R44 II американського виробництва у ТОВ «Хеліклаб Юкрейн».

Причини аварії наразі встановлюються.

Тарас Кутовий народився у Києві 25 лютого 1976 року.

28 жовтня 2014 обраний народним депутатом України від одномандатного округу № 151 на Полтавщині. Із 4 грудня 2014 року — Голова Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин; заступник керівника фракції «Блок Петра Порошенка» в Верховній Раді України.

14 квітня 2016 року призначений Міністром аграрної політики та продовольства України (у складі уряду Гройсмана). Разом із новою командою Міністерства розробив план реформування Агропромислового комплексу України, який отримав назву «Стратегія 3+5». Зокрема, МінАПП на чолі з Трасом Кутовим визначило 3 напрямки реформ — прозорий обіг землі, пряма державна підтримка фермерів і приватизація збиткових держпідприємств. Розвиток сільських територій, розширення ринків збуту, органічне виробництво і нішеві культури, зрошення, безпечність та якість продукції є 5 пріоритетами реалізації цих реформ.