Чоловік за побиття та викрадення жінки отримав іспитовий срок

Суд виніс вирок чоловікові, який на Полтавщині викрав жінку, прив’язав до стовпа та побив.

Рік іспитового строку отримав житель Полтавщини, який викрав та побив жінку. Відповідний вирок 17 жовтня виніс Кобеляцький районний суд. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з інформацією в реєстрі, 10 вересня близько 23:00 обвинувачений приїхав автомобілем ВАЗ до помешкання потерпілої. Коли вона відчинила йому двері – чоловік, нічого не пояснюючи, обмотав їй голову липкою стрічкою та потягнув у автомобіль.

Дорогою у напрямку смт Білики, обвинувачений зупинився поблизу поля, засіяного кукурудзою та наказав жінці вийти з автівки. Він зв’язав їй руки гумовим дротом, вдарив по обличчю, а потім прив’язав буксирувальним тросом до бетонної електроопори і почав бити гумовим дротом.

Як вказано в реєстрі, через деякий час обвинувачений, на прохання жінки, відв’язав її, потерпіла почала тікати та він наздогнав її, повалив на землю і побив ногами. Близько 2:00 11 вересня чоловік привіз її у Кобеляки та залишив на вулиці.

Згідно з реєстром, потерпіла отримала легкі тілесні ушкодження, а саме синці та набряки м’яких тканин. Дії обвинуваченого кваліфікували за ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини, що супроводжувалося заподіянням їй фізичних страждань) Кримінального кодексу України.

30 вересня потерпіла та обвинувачений уклали угоду про примирення. Згідно з нею, обвинуваченому призначили рік обмеження волі та звільнили від покарання з іспитовим строком.