Дитсадок, який залило після дощів, знову відвідують діти

Полтавський дитсадок, який залило після дощів, почав приймати дітей. З початку жовтня батьки вимушені сидіти вдома з малечею, або ж водити до інших дошкільних навчальних закладів.

Дірявий дитсадок. Діти знову ходять до дошкільного навчального закладу №2. Покрівлю будівлі не встигли відремонтувати до дощів, тож приміщення затопило. Зараз на даху працюють кілька чоловіків із паяльними лампами в руках. На території видно будівельні матеріали. Підрядник відмовився від розгорненого коментаря.

“На 90 відсотків роботи закінчаться вже цього тижня. Ми в стадії роботи. Я не зобовʼязаний вам звітуватися. Я це роблю перед замовником”, – повідомив підрядник Григорій Петрушко.

Замовляло роботи управління освіти. Вартість ремонту покрівлі у договорі складає 3 мільйони 200 тисяч гривень.

“174 дітей вже перебувають у садочку на першому поверсі. Доступ до другого поверху в них обмежений. Весь виховний процес проходить на першому поверсі. До кінця місяця буде завершена робота на даху. Деякі групи на другому поверсі так само вже зможуть прийняти дітей. Чи це буде вже повністю готовий другий поверх, я поки не буду загадувати”, – розповів начальник управління освіти Полтави Юрій Матвієнко.

А такий вигляд має перший поверх дитячого садочку №2. У кімнатах, де спить та грається малеча, переклеїли шпалери. Також оновили фарбу на стінах туалетної кімнати.

Загалом дитсадок №2 відвідує 350 дітей.