В Кремечуці зупинили водія з перевищенням норми дози алкоголю в 10 разів

При обстеженні дорожнього покриття автодороги М-22 інспекторами відділу безпеки дорожнього руху було помічено «Москвич», водій якого виконував маневри, які наражали на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Про це повідомили в прес-сдужбі батальйону патрульної поліції Кременчука.

При перевірці документів поліцейські виявили, що водій позбавлений права керування, а також мав ознаки алкогольного сп’яніння.

Результат обстеження на Драгері показав – 2.02 проміле, що в 10 разів перевищує допустиму норму.
На водія склали протокол за ст. 130 КУпАП (керування в стані сп’яніння), та винесли  постанову за ч.3 ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами). 

«Також, при комісійному обстеженні даної ділянки дороги спільно з представниками райавтодору було виявлено ряд недоліків, а саме порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць. На посадову особу складено постанову за ч.1 ст.140 КУпАП, санкція якої передбачає штраф у розмірі 1020 гривень», – йдеться у повідомленні.