Полтавський кадетський корпус передали під опіку Сінельніка

Будівлю полтавського кадетського корпусу на засіданні сесії міськради передали на баланс управління ЖКГ, яке очолює Сергій Сінельнік.

Нагадаємо, державна судова адміністрація України готова взяти на баланс будівлю кадетського корпусу. Після імовірної передачі будівлі у державну власність (питання ще мають розглядати) там заплановано розмістити судові установи Полтави.

Проект рішення «Про передачу на баланс УЖКГ нежитлової будівлі по вулиці Соборності, 42» подав Юліан Матвійчук, депутати його підтримали і проголосували за передачу будівлі кадетського корпусу на баланс управління житлово-комунального господарства.

Наступною дією буде розроблення земельної документації та розгляд питання про передачу корпусу з власності територіальної громади міста у власність держави – передачу судовій адміністрації України. Депутати сподіваються, що фінансування з держбюджету врятує майже зруйновану будівлю. Нагадаємо, кілька років підряд міський голова Олександр Мамай обіцяє законсервувати будівлю кадетського корпусу, але відмахується від своїх обіцянок, ніби від настирних мух. Хоча ремонт  обіцяв ще 2015 року. Не обійшлося без обіцянок і цього разу, майже чотири роки потому:

— Якщо не заберуть, виділимо кошти й будемо проводити консервацію, — говорив  міський голова. сказав  Олександр Мамай.

Та, як бачимо, обіцянка консервації так і залишилася обіцянкою. За виключенням того, що спершу кадетський корпус огородили парканом, який час від часу розкрадали; а зараз паркан узагалі прибрали та таки перекрили деякі входи.

Коло