Поліцейські відшукали двох загублених дітей

Учора ввечері поліція міста Полтава розшукувала 9-річного хлопчика, який ще вранці пішов з дому погуляти і до вечора не повернувся. 

Після звернення матері дитини, на пошуки були «підняті» працівники ювенальної превенції та дільничні офіцери відділення поліції № 1, наряди патрульної поліції міста Полтава.

Повернути дитину додому допомогли небайдужі полтавці. Як виявилось, старші товариші хлопчика, з якими він провів увесь день, відмовились проводити його ввечері додому. Зважаючи на це, він залишився сам у незнайомому районі. Хлопець підійшов до таксиста, щоб розпитати дорогу додому. Однак, водій не став йому нічого розповідати – він посадив дитину в авто та відвіз додому.

Того ж дня до поліцейських міста Горішні Плавні звернулася місцева жителька, яка  повідомила, що вона ввечері гуляла зі своїм 9-ти річним сином і о 19:40 помітила, що останній зник. 

Поліцейські негайно розпочали пошуки дитини. Опитуючи свідків та випадкових перехожих хлопчика було знайдено поблизу одного із магазинів міста. 

Дитину повернуто матері з нею проведено профілактичну бесіду.