У Полтаві працюють 79 котелень ,але опалення є не у всіх будинках

Зараз комунальники ліквідовують аварійні прориви та “завоздушення” в будинкових системах теплопостачання.

За словами заступника міського голови Полтави з питань ЖКГ Олексія Чепурка опалювальний сезон у місті розпочався без надзвичайних ситуацій.

“Зараз 79 котелень в роботі. Так, ми отримуємо постійно скарги мешканців на те, що тепло є ще не в усіх батареях. Там зараз практично цілодобово працюють ремонтні бригади. Серйозних глобальних поривів не було, але є аварії, вони завжди є, і ми зараз проводимо ремонтні роботи. Що стосується іншої “історії”, яка ще буде кілька днів, це так зване “завоздушення” – наші сантехніки працюють. Хочу звернутися до мешканців, у кого будуть чи є якісь проблеми з теплопостачанням, звертайтеся на нашу службу оперативного реагування 1580″, – повідомив Чепурко.

Начальник відділу оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сергій Зубань зазначив у соцмережах: “Станом на 17:00 29 жовтня запущені всі котельні та теплопункти “Полтаватеплоенерго”, крім котельні за адресою: Першотравневий проспект, 13А (порив у будинку). Котельня локомотивного депо після проведення успішних пробних топок буде запущена 30 жовтня”.