На Полтавщині п’яний водій іномарки лаявся та чіплявся до прохожих: як його покарали

22 травня суддя Автозаводського райсуду Кременчука Ліна Обревко розглянула матеріали, які надійшли від патрульної поліції про притягнення до відповідальності водія автівки за частиною 1 статті 130 (керування авто в стані алкогольного сп’яніння), частиною 5 статті 126 (керування авто без прав вчинене повторно протягом року) та за статтею 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомляється в постанові Автозаводського районного суду Кременчука.

Відповідно до протоколів поліції від 13 квітня, водія автомобіля Mercedes-Benz S 320 перший раз зупинили о 8:10 у Кременчуці по вулиці Івана Мазепи біля буд. 15 з явними ознаками алкогольного сп`яніння (запах алкоголю з порожнини рота, порушення координації рухів, порушення мови), від проходження огляду за допомогою газоаналізатора “Drager Alcotest 07510” та в лікарні чоловік відмовився.

Через дві години його вже зупинили на вулиці Цюрупи, буд. 6/20,як виявилось водій не має прав на керування з відповідною категорією “В” для цього транспорту. Водночас з цим ще раз відмовився від проходження тесту на наявний стан алкогольного сп’яніння.

Ще через дві години порушник вже по вулиці 29-го Вересня в громадському місці виражався нецензурною лайкою, образливо чіплявся до громадян, розмахував ногами та гучно кричав, чим порушив громадський порядок та спокій.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав в повному обсязі.

Суддя визнала чоловіка винним по всіх статтях та призначила остаточне покарання у вигляді штрафу сумою в 40 тис 800 грн без позбавлення права керування транспортним засобом. Також він має сплатити 605,6 грн судового збору. 

Постанова може бути оскаржена у суді.