Дубінський звинуватив у корупції нардепа з Полтавщини

Депутат від фракції “Слуга народу”, член комітету парламенту з питань фінансів, податкової та митної політики Олександр Дубінський у заяві Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі звинуватим депутата-мажоритарника з Полтавщини Олексія Мовчана у корупційних діях.

“Заблоцький та Мовчан здійснювали дії на користь комерційних структур – для отримання ними завищеної винагороди під час роботи в системах державних закупівель, що має під собою корупційне підґрунтя”, – зазначив Дубінський.

На брифінгу біля САП політик заявив журналістам каналу “Наш”, що депутати від “Слуги народу” Олексій Мовчан та Мар’ян Заблоцький під час розгляду законопроєкту №2047 звернулися до нього з вимогою залишити високими комісійні для приватних майданчиків ProZorro.

Звинувачення Дубінського вже прокоментував у Facebook сам Мовчан:

Хочу пояснити, як для таких спеціалістів, як Олександр. Філософія системи ProZorro.Продажі побудована на принципах конкуренції, яку створюють приватні компанії-майданчики, або брокери, що приводять переможця на торги державним майном. Це, у свою чергу, призводить до збільшення надходжень в держбюджет.
Сьогодні це 21 млрд грн за 3 роки роботи. У разі, якщо прибрати цей елемент, то ProZorro.Продажі просто перестане функціонувати. Торги проходитимуть в неконкурентних умовах, а держава не зможе продавати активи за реальну вартість. Простий лобізм в інтересах державного бюджету і української економіки.

Пікантності скандалу додає той факт, що Мовчан таж є членом фракції “Слуга народу”.