У школярки, яка травмувалася на уроці, підозра на компресійний перелом

Підозра на компресійний перелом. Ученицю четвертого класу однієї з кременчуцьких шкіл госпіталізували до лікарні просто з занять. Зараз за станом її здоров’я стежать лікарі Кременчуцької міської дитячої лікарні. Дівчинці 10 років. Їй мають зробити МРТ, повідомляє PTV.

Дівчинка зараз на лікуванні в травматологічному відділенні. Зараз стан середньої тяжкості, ближче до задовільного. Дообстеження у нас будуть 8 листопада, після цього ми будемо знати, чи буде в неї реабілітація, і яке буде надалі лікування”, – зазначила керівниця медичної частини Кременчуцької міської дитячої лікарні Ірина Роман.

Мама школярки від коментарів відмовилася.

У самій школі ситуацію теж не прокоментували, бо директора на місці не було. За цим випадком у поліції Кременчука відкрили кримінальне провадження.

“Дівчинка під час уроку з фізичного тренування, під час гри з однокласниками, впала на спину та отримала травми. Назначено ряд експертиз, у тому числі й щодо ступеня тяжкості отриманих тілесних ушкоджень”, – зазначила речниця Нацполіції Кременчука Анна Васенко.

Нагадаємо, 4 листопада дівчинка упала на уроці фізкультури. Потім її швидкою допомогою доправили до дитячої міської лікарні.