З’їзд “Слуги народу” може стати початком великого розколу в партії

Сьогодні у Києві має пройти з’їзд партії “Слуга народу”. Не лише політологи та журналісти, але й самі “слуги” очікують, що ця подія покладе початок великому розколу.

Рядові члени партії обурені тим, як проводилася підготовка до самого партійного форуму.

По-перше, не проводилося жодних регіональних зборів, на яких би делегувалися члени партії на участь у з’їзді. Справа в тому, що досі не створено жодних партійних осередків у регіонах. Як стверджує на своєму телеграм-каналі “Темний лицар” (за цим всевдонімом стоїть один з нардепів від “Слуги народу”), керівництво партії взагалі не хоче порушувати теми створення регіональних осередків партії.

По-друге, залишається засекреченим порядок денний з’їзду. Ніхто не знає, які питання, окрім переобрання голови партії, будуть обговорюватися.

По-третє, була інформація, що на партійний форум запрошували лише нардепів-списочників. Про мажоритарників “забули”. Один з нардепів “слуги” від Полтавщини не під запис підтвердив таку ситуацію й запевнив, що взагалі не піде на з’їзд, бо це “профанація”.

Все це підтверджує прогнози багатьох політологів та журналістів, що “Слуга народу” перебуває за крок від великого розколу.

Андрій Коваленко, “Новинар Полтавщини”


Хочеш першим отримувати новини з Полтавщини?
Підписуйся на наш канал у Телеграм!

Читайте також