З’їзд “Слуги народу” може стати початком великого розколу в партії

Сьогодні у Києві має пройти з’їзд партії “Слуга народу”. Не лише політологи та журналісти, але й самі “слуги” очікують, що ця подія покладе початок великому розколу.

Рядові члени партії обурені тим, як проводилася підготовка до самого партійного форуму.

По-перше, не проводилося жодних регіональних зборів, на яких би делегувалися члени партії на участь у з’їзді. Справа в тому, що досі не створено жодних партійних осередків у регіонах. Як стверджує на своєму телеграм-каналі “Темний лицар” (за цим всевдонімом стоїть один з нардепів від “Слуги народу”), керівництво партії взагалі не хоче порушувати теми створення регіональних осередків партії.

По-друге, залишається засекреченим порядок денний з’їзду. Ніхто не знає, які питання, окрім переобрання голови партії, будуть обговорюватися.

По-третє, була інформація, що на партійний форум запрошували лише нардепів-списочників. Про мажоритарників “забули”. Один з нардепів “слуги” від Полтавщини не під запис підтвердив таку ситуацію й запевнив, що взагалі не піде на з’їзд, бо це “профанація”.

Все це підтверджує прогнози багатьох політологів та журналістів, що “Слуга народу” перебуває за крок від великого розколу.

Андрій Коваленко, “Новинар Полтавщини”