З початку опалювального сезону в Полтаві сталося понад 50 аварій на тепломережах

Опалення в Полтаві ввімкнули 28 жовтня і вже протягом опалювального періоду сталося 12 аварійних поривів на теплових мережах підприємства та 42 — на внутрішньобудинкових системах багатоповерхівок.

Нині тривають роботи з ліквідації аварійних поривів на мережах опалення та гарячого водопостачання, що виникли останнім часом в процесі щоденної експлуатації, а також на початку опалювального періоду.

Адже, за підрахунками «Полтаватеплоенерго», відсоток зношеності мереж теплопостачання коливається від 60 до 70%, тому й аварійні пориви виникають досить часто.

До кінця року триватимуть роботи із забезпечення будинкових вузлів обліку теплової енергії системами дистанційного зняття показників, впровадження систем диспетчеризації ЦТП тощо. А якщо дозволятимуть погодні умови, то до кінця року проводитимуться ще й реконструкції мереж теплопостачання.

Наразі усі ланки підприємства, задіяні у ввімкненні тепла, зокрема й виробничо-диспетчерська служба, у пусковий період працюють у посиленому режимі. Тому всі аварійні ситуації ліквідуються у стислі терміни, а роботи за необхідності не припиняються навіть у нічний час. Про це повідомляє пресслужба «Полтаваеплоенерго».