В Миргороді купили екскаватор за 3 млн гривень

Парк спеціалізованої техніки комунального підприємства «Спецкомунтранс» поповнився потужним екскаватором. Кошти на його придбання виділили з міського бюджету. Це – близько 3 млн грн. Про це повідомили на сайті Миргородської міської ради.

– Це екскаватор Caterpillar, найпотужніший з цієї лінії, з потужністю двигуна понад 100 кінських сил. Сучасний, маневровий, а найголовніше в ньому, що він новий. Працюватиме на благоустрій міста – як на розчищенні снігу, так і копанні траншей тощо, – розповів Олександр Онищенко, директор КП «Спецкомунтранс».

Трактор має телескопічну стрілу, додаткові гідравлічні лінії для навісного обладнання, що планують закупити згодом, фронтальний навантажувач, а кабіна водія відповідає найвищим стандартам охорони праці ЄС.

В автопарку комунального підприємства 12 одиниць техніки, але більшість її застаріла і зношена. Термін експлуатації техніки, за словами керівника підприємства, – в межах 8-10 років, а для піскорозкидачів, які працюють з абразивними матеріалами – 5 років. Найновішому екскаватору на підприємстві до цього було близько 15 років.