Начальника полтавської митниці віддали під суд

Справу звинуваченого в хабарництві начальника митниці з Полтави скерували до суду. У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР), розташованого у місті Києві, скерували до суду обвинувальний акт щодо начальника Полтавської митниці Державної фіскальної служби, підозрюваного в одержанні хабара у сумі чотири тисячі доларів США. Про це повідомляє  офіційний сайт ДБР.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець за гроші проконсультував підприємців щодо того, як визначити більш вигідну для них ставку мита для нарахування платежів при митному оформленні товарів. Митника звинувачують за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, з конфіскацією майна.