У міській раді розповіли як будуть проходити Новорічні свята

На нараду у міську раду запросили керівників управлінь та відділів, відповідальних служб, представників правоохоронних структур та бізнесменів. Святкувати у Полтаві будуть традиційно з 19 грудня до 18 січня. « Наше завдання, аби відзначення Новорічних світ пройшло на високому організаційному рівні» – сказала, відкриваючи засідання, заступник міського голови Тетяна Юрченко.Цьогоріч у різдвяному містечку діятиме фотозона у стилі казки “Лускунчик”  та 8 будиночків (минулого року було десять). Завдання для всих причетних – врахувати минулорічні недоліки і спрацювати з дотриманням вимог.

« – Ми не наполягаємо на якійсь певній концепції, відкриті до обговорення» – говорить головний архітектор Полтави Микола Шевельов.

Начальник інспекції з благоустрою Антон Тонконог доповів: під час святкових днів щодня працюватимуть по кілька фахівців. Також закликав до свідомого ставлення бізнесменів:

« – Щодо наведення ладу біля торговельних точок: все це докладно прописано у пам’ятках. Кожен підприємець має пам’ятати: якщо він не тримати свою ділянку у чистоті, буде накладено штраф. Для того, що б до цього не доходило, хочу вас закликати до відповідального ставлення. Територія кожного підприємця – двадцять метрів навколо торговельної точки. Тож наводьте там лад і тримайте порядок».

Окрім норм благоустрою згадали і про дотримання санітарних норм. Адже новорічне містечко – це, передусім, скупчення закладів громадського харчування. А тому підприємців попередили: перевірки будуть суворими, кожному порадили переглянути відповідні законодавчі акти. У посиленому режимі працюватимуть правоохоронці. По кожному заходу буде розроблено план забезпечення громадського порядку, виділять необхідну кількість співробітників для цього, створять резервні групи у разі непередбачуваних ситуацій. Також підприємців закликали дотримуватися законодавства щодо продажу алкоголю у нічний час та неповнолітнім особам.