На Полтавщині виявили труп чоловіка: поліція почала розслідування

На Полтавщині поліція встановлює обставини смерті чоловіка

2 березня близько 10:00 до поліції надійшло повідомлення від місцевих мешканців, що на території покинутого домогосподарства у селі Бабичівка Кременчуцького району виявлено чоловіка без ознак життя.

Отримавши повідомлення, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група відділу № 1 (м. Глобине) Кременчуцького районного управління поліції. Попередньо встановлено, що загиблим є місцевий 57-річний чоловік. Під час візуального огляду ознак насильницької смерті не виявлено.

Для встановлення причини смерті тіло померлого направлено на судово-медичну експертизу.

За вказаним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Глобинської окружної прокуратури відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

Причини та обставини події з’ясовуються.