На Полтавщині перекриють трасу міжнародного значення

Сьогодні, 15 листопада, о 10.00 на Полтавщині перекриють дорогу Київ – Харків.

Планується протест біля Решетилівки з перекриттям автошляху Київ – Харків. Мета – привернути увагу до ситуації, що склалася навколо шкіл та садочків Решетилівського району. Про це повідомляє сайт “Коло”.

– У п’ятницю 15 листопада з 10 години ранку на трасі Київ- Харків біля м. Решетилівка відбудеться мирна акція для привернення уваги вищого керівництва країни до проблеми відсутності опалення шкіл та садочків,та невиплати більше місяця заробітної плати непедагогічним працівникам та працівникам садочків Решетилівського району! Приєднуйтеся бажаючі! Лише разом ми чогось досягнемо! Приносимо вибачення водіям за тимчасові незручності, але іншого виходу вже немає! – такий заклик розмістили у соціальній мережі мешканці Решетилівського району.

Також люди просять поширення інформації у ЗМІ, вони доведені до відчаю та не бачать іншого виходу, як спинити рух на стратегічному автошляху.

Раніше повідомлялося, що 18 шкіл та 12 дитячих садків у Решетилівському районі немає за що утримувати. Це визнає виконувач обов’язків голови Решетилівської районної державної адміністрації Іван Черкун.

В. о. голови РДА говорить, що цього року вони отримали з державного бюджету лише 3,5 млн грн освітньої субвенції, тоді як минулоріч ця сума складала на 8 млн грн більше.

– 18 шкіл разом з навчально-виховними закладами та 12 дитячих садків у Решетилівському районі зараз не опалюються. Немає проблем лише в Решетилівській ОТГ та в тих селах, де навчально-виховні заклади перебувають на утриманні сільських рад, – додав Іван Черкун.

Для довідки: Автошлях М 03 — автомобільний шлях міжнародного значення на території України, Київ — Харків — кпп Довжанський (державний кордон з Росією). Пролягає через Лубни, Хорол, Решетилівку, Полтаву.