Збитки 500 тисяч гривень: викрили схему розкрадання пального в полтавській поліції

Як повідомляв “Новинар Полтавщини”, 14 листопада Державне бюро розслідувань спільно з управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України проводили обшуки в Кременчуцькому відділі поліції та в полтавському главку.

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, повідомили про підозру у розтраті паливно-мастильних матеріалів на суму понад 500 тисяч гривень головному спеціалісту управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Головного управління Нацполіції в Полтавській області.

За попередньою інформацією, службові особи Нацполіції вносили до документів неправдиві відомості щодо обсягів спожитих паливно-мастильних матеріалів службовим транспортом, після чого привласнювали надлишкове пальне. За попереднім підрахунком,  лише у 2019 році такі дії завдали збитків державі на суму понад 500 тисяч гривень.

Відбулися санкціоновані обшуки в приміщенні Головного управління Нацполіції в Полтавській області, Кременчуцькому відділі поліції та за місцем проживання осіб, що можуть бути причетними до вчинення кримінального правопорушення.

Наразі вирішується питання повідомлення про підозру іншим учасникам протиправної схеми, повідомляє сайт ДБР.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Генеральна прокуратура України. Оперативний супровід — Полтавське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.