Екс-нардеп з Полтавщини викрив у фракції “Слуга народу” гвалтівника-педофіла

Екснардеп Ігор Мосійчук оприлюднив інформацію про те, що обраний у 153-му окрузі (Рівненська область) народний депутат від “Слуги народу” Роман Іванісов приховав від Центральної виборчої комісії, що у 90-ті роки був засуджений і відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. Про це повідомляє “Цензо.Нет”.

Згідно з опублікованими матеріалами, Іванісов Роман Валерійович, 02.11.1978 р. н. був заарештований 14 вересня 1995 Куйбишевським райвідділом Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (зґвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (зґвалтування неповнолітньої неприродним чином) діючого на той момент Кримінального кодексу. 22 вересня того ж року він прибув до СІЗО, звідки за постановою Куйбишевського суду Запорізької області через три дні випущений.

Втім, ненадовго. Вже 25 жовтня 1995 СУ УМВС України в Запорізькій області повторно затримала Іванісова за тими ж статтями.

У результаті 21 березня 1996 майбутній нардеп від “Слуги народу” був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі. За визначенням Запорізького обласного суду від 17 квітня 1996 вирок був змінений на 2 роки 6 місяців виправних колоній загального режиму. Відбував вирок у Маріупольській ВТК Донецької області.

У свою чергу, Іванісов у Фейсбуці написав пост, в якому назвав цю інформацію “дешевою чорнухою”, але чітко не написав, що викладена інформація є помилковою.