Застрелився біля будинку знайомої: подробиці загибелі депутата на Полтавщині

Як повідомляв “Новинар Полтавщини”, вчора у Кременчуці знайшли тіло депутата Кременчуцької районної ради Андрія Гаврилова. Наші кореспонденти зібрали подробиці розслідування та інформацію про загиблого.

Автомобіль знайшли в районі кондитерської «Лукас», неподалік від школи-інтернату № 21 у Кременчуці. Коли Гаврилова знайшли, машина була зачинена зсередини і заведена. Пістолет лежав на загиблому.

— Близько 10-ї ранку надійшло повідомлення до поліції від жінки з тієї вулиці, де знайшли померлого. Він приїхав на цю вулицю до неї. Вона вийшла і побачила легковий автомобіль Toyota, який закритий ізсередини. В салоні виявила свого знайомого із вогнепальними пораненнями від зброї. Пістолет швидше за все його власний, лежав поруч. Зараз авто оглядають, опитують можливих свідків. Подробиць ми не розповідаємо поки що, — повідомила Анна Васенко-Волювач із прес-служби кременчуцької поліції.

Також стало відомо, що загиблий залишив передсмертну записку.

У Кременчуці один із наших співрозмовниківтелефоном розповів, що за кілька днів до самогубства Гаврилов закрив свої магазини. Чоловік володів цілою мережею крамниць, де продавали м’ясо та субпродукти. Він також мав цех з переробки м’яса та будівлю-холодильник.

У соціальних мережах висловлюють неоднозначне ставлення до особи загиблого. Одні називають його “нормальним мужиком”, інші звинувачують у поганому ставлені та обмані власних працівників.

Відповідно до поданої декларації Гаврилов з дружиною мав квартиру площею понад 200 кв.м., кілька земельних ділянок та чималі грошові заощадження. Офіційно значився   керівником ТОВ “КРЕМЕНЧУЦЬКА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ”.

Гаврилов був також депутатом Кременчуцької районної ради. Пройшов до ради у 2015 році від політпартії «Українське об’єднання Патріотів «УКРОП».