На Полтавщині посадили депутата, звинувативши у смерті двох людей

Три роки позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки отримав водій, який скоїв смертельну аварію. Відповідний вирок 18 листопада ухвалив Полтавський апеляційний суд, скасувавши попередній вирок обвинуваченому, а саме – три роки іспитового строку. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, обвинувачений – депутат Мачухівської сільради. 2 серпня 2016 року близько 13:40 він їхав за кермом автомобіля ГАЗ ПБ-33023 у Решетилівці закритою на ремонт частиною траси Київ – Харків від Полтави в напрямку Києва. Зупинившись перед виїздом на відкриту для руху транспорту частину дороги, він не виконав вимогу знаку “Дати дорогу”, виїхав на неї, щоб розвернутися, і зіткнувся з автомобілем “Renault Magnum” з причепом, повідомляє PTV.

Як вказано в реєстрі, внаслідок аварії двоє пасажирів, які їхали з обвинуваченим, серед них його донька, загинули від отриманих травм. Ще двоє, серед яких друга донька обвинуваченого, отримали тяжкі травми, зокрема черепно-мозкові травми, забої головного мозку, осколкові переломи кісток лицевого черепа, рублено-рвані рани, підшкірні гематоми та садна. Водій розкаявся у скоєному та частково відшкодував завдану шкоду.

Вирок набрав законної сили з моменту його проголошення, його можна оскаржити протягом трьох місяців з дня його проголошення.