У Полтаві патрульні зупинили водія маршрутки, який перебував у стані наркотичного сп’яніння

Водій автобуса порушив правила дорожнього руху, при спілкуванні патрульні помітили у нього ознаки вживання наркотиків. Сьогодні, 22 листопада, близько 18:00, патрулюючи у Полтаві вулицю Сакко, екіпаж поліції помітив автобус “Рута”, водій якого порушував Правила дорожнього руху. 

Під час перевірки інспектори виявили відсутність відповідних документів на право керування даним транспортним засобом. Але найбільше шокувало охоронців порядку інше: водій автобуса мав явні ознаки наркотичного сп’яніння. В салоні маршрутки на момент зупинки перебували пасажири.

Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку чоловік категорично відмовився. Однак це не звільнило його від відповідальності – на водія інспектори склали протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (Керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч.1 ст.126 КУпАП (Керування особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом). У порушника було вилучено посвідчення водія, його відсторонили від керування.