Чоловіка за побиття жінки суд покарав на 200 годин громадських робіт

200 годин громадських робіт отримав уродженець Решетилівського району, який вчиняв фізичне та психологічне насильство стосовно своєї дружини. Відповідний вирок ухвалив Глобинський районний суд Полтавської області. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з реєстром, обвинувачений систематично вчиняє насильство стосовно дружини, неодноразово, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, ображав, погрожував, лаявся, принижував та залякував її і їхнього чотирирічного сина.

Постановами Решетилівського райсуду від 11 березня, 21 березня та 11 квітня 2019 року обвинуваченого визнали винним у вчиненні сімейного насильства стосовно дружини та піддали адміністративним стягненням.

13 травня 2019 року до прокуратури передали обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності) Кримінального кодексу України. Він стосувався завданих дружині тілесних ушкоджень.

Крім того, у ніч з 8 на 9 травня 2019 року обвинувачений вдома завдав фізичного болю дружині, супроводжуючи це словесними образами та нецензурною лайкою. Його дії кваліфікували за ст. 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Як зазначено в реєстрі, обвинувачений у суді власну вину визнав.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.