Шокуючі подробиці: батьки, які розбещували 4-річну доньку та знімали порно, є двоюрідними братом і сестрою

Вчора “Новинар Полтавщини” повідомляв, що батьків, які знущалися з рідної доньки і продавали порновідео в мережі, відправили в СІЗО.

Арешт на два місяці без права внесення застави обрав для них полтавський суд, ідеться в сюжеті ТСН.

Центром міжнародної спецоперації став промисловий Кривий Ріг. Правоохоронці Австралії першими з’ясували, що десь там виготовляють та за гроші розповсюджують по всьому світу жахливе відео за участю маленької дитини. Спецоперація тривала кілька тижнів, її фіналом стало затримання подружжя, котре розбещувало власну 4-річну доньку.  Мешканці багатоповерхівки, де все відбувалося, в шоці від цієї інформації.

“Це взагалі не збагнути, це щось нелюдське”, – каже одна з сусідок. Маленькі діти зізнаються, що фігурантку відеороликів не бачили жодного разу.

“Вона не виходила на вулицю. Мама в неї якась така, наче п’яна. Якось вона погано ходить”, – розповіла одна з дівчаток.

Квартиру родина з дитиною винайняла кілька тижнів тому. Управителі будинку жодних скарг на нових мешканців не отримували – все було спокійно. 30-річний чоловік і 29-річна жінка – вихідці з з Азербайджану. Як стало відомо з власних джерел, подружжя – це двоюрідні брат та сестра. Чоловік встиг отримали українське громадянство, дівчинку народили тут.

“Те, що ми знаємо від соціальних служб – в них не було жодної інформації на цю дитину. Ніхто до цього не повідомляв, дитина в садочок не ходила”, – розповів уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба.

За інформацією ТСН, попереднім оглядом встановлено, що дитина неушкоджена, але їй знадобиться допомога психологів.

“Нелюдський спосіб експлуатації цілковито безпорадної людини. Ця травма залишиться з дитиною назавжди”, – прогнозує психіатр Олександр Іванов.

Експертиза також має встановити, чи є психічні розлади у батьків. Фахівці підозрюють, що без цього не минулося, однак основною метою все ж була нажива.