
На Полтавщині через негоду сотні споживажів лишилися без світла
23 червня негода на Полтавщині залишила без електроенергії частину жителів Гадяцької громади.
Про це повідомили у Полтавській ОВА.
Через сильний вітер та грозу знеструмило будинки близько 600 споживачів. На місцях поривів уже працюють ремонтні бригади, які відновлюють пошкоджені лінії.