Подробиці гучного пограбування бізнесменів: забрали 12 мільйонів і поїхали до Лубен

З Єдиного державного реєстру судових рішень стали відомі подробиці справи щодо пограбування полтавських підприємців на Одещині. В матеріалах справи вказано, що п’ятеро нападників забрали у підприємців 12 млн 110 тис. грн та поїхали до Лубен, пише “Полтавщина”.

Нагадаємо, що 4 листопада на трасі Одеса — Київ, біля кафе «Джерельце», в селі Алтестове Біляївського району, невідомі пограбували трьох полтавських підприємців — забрали в них 12 млн грн. Тоді правоохоронці Одещини оголосили плани «Перехоплення» та «Сирена», щоб затримати розбійників, які пересувалися на мікроавтобусі Mercedes-Benz.

З матеріалів справи стало відомо, що грабіжники були вдягнуті в камуфляжну форму темного кольору, на голові були маски з прорізами для очей. Вони застосували на потерпілих, які знаходилися в автомобілі Hunday H-1, балончик з невідомою речовиною та забрали у них 12 млн. 110 тис. грн.

Варто відзначити, що поліція спростувала початкову інформацію, яку розповсюдили ЗМІ Одеси, відповідно до якої пограбування «відбувалося зі стрільбою».

Співробітникам управління оперативно-технічних заходів вдалося встановити маршрут руху зловмисників — від кафе «Джерельце» поблизу Одеси до Лубен Полтавської області.

Крім того, слідчі вже отримали від суду дозвіл на отримання інформації про всі телефонні з’єднання в межах маршруту нападників в день нападу:

м. Лубни, вул. Грушевського, 5 — с. Пишне — с. Велика Круча — с. Теплівка — с. Панфіли — м. Березань — смт Іванків — м. Бориспіль — смт Калинівка — м. Біла Церква — с. Гостра Могила — с. Нестерівка — м. Умань — с. Великі Трояни — с. Луполове — с. Криве Озеро — с. Платонове — с. Комарівка — с. Ревове — с. Знаменка — с. Єреміївка — кафе «Джерельце» (24 км автодороги «Одеса — Київ»).

Кого пограбували?

З власних джерел «Полтавщині» стало відомо, що один з потерпілих — лубенський підприємець Іван Коломієць, власник мережі магазинів «Сезон», які відкриті у Лохвиці, Лубнах та Полтаві. Усі потерпілі щотижня їздили до Одеси та закуповували товар для своїх магазинів. На 12 млн грн повинні були закупити зимовий одяг.

Розраховуються підприємці готівкою, щоб мінімізувати оподаткування. В самих магазинах «Сезон» також лише готівковий розрахунок. Зловмисники, які напали на підприємців, ймовірно також з Лубен. Вони знали як саме проходить закупівля товару у потерпілих, а також те, що підприємці возять великі суми готівкою.