Поліція кличе полтавців на Театральну площу (захід перенесено)

8 грудня із 11-ї до 13-ї години у всіх регіонах держави відбудеться флеш-моб у рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Місце зустрічі в Полтаві – Театральна площа, повідомили в обласному управлінні Національної поліції.

ДОПОВНЕНО:

У зв’язку із трагедією, що сталася в м.Одеса внаслідок пожежі 4 грудня та призвела до людських жертв, указом президента України 8 грудня оголошено днем жалоби.

Відповідно до Указу:

– Із метою вшанування пам’яті загиблих на всій території України мають бути приспущеними державні прапори на будинках і спорудах органів держвлади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, скасовані розважально-концертні заходи та внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Про день проведення заходу ми повідомимо додатково! 

Довідково

Соціальна акція «16 днів активності проти гендерного насильства» – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.

Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини.

Тема цьогорічної кампанії – «Розфарбуй світ в помаранчевий колір: Покоління рівності виступає проти зґвалтувань».