Шамота найняв кременчуцьких охоронців за 1,5 мільйони?

Колишній нардеп Сергій Каплін розповів про черговий скандал у Полтавській мерії. Він звинуватив в.о. міського голови Олександра Шамоту в тому, що той відмиває кошти через охоронну фірму з Кременчука.

СДП, Батьківщина та Рідне місто Удовіченка вирішило завести в Полтаву охоронну фірму «Сокіл» з Кременчука. Власник фірми — Голова кременчуцького осередку партії Олександра Шамоти СДП – Віталій Буленко. Він ще і депутат Кременчуцької райради від СДП та колишній співробітник УБОЗ міста Кременчук”, – пише Каплін у своєму блозі на “Полтавщині”.

Також Каплін вважає, що Шамота відмиває гроші, доручивши охоронній фірмі охороняти парк “Перемога”.

Читайте також: 72% містян негативно оцінюють діяльність в.о. мера Полтави

Найцікавіше, що, тишком-нишком, для почину, місцева влада віддала цій фірмі під охорону парк «Перемога». Я не пам’ятаю, щоб цей парк колись охоронявся раніше. Це завдання патрульної поліції. Тому це чисте відмивання коштів. Сума – 165 000 гривень.

Екс-нардеп також звинуватив Шамоту в тому, що той витрачає бюджетні кошти на власну охорону:

Олександр Шамота та Удовіченко вирішили змінити охорону будинку Міськради і віддати контракт з охорони міськради, а згодом всіх підприємств Полтави своїм однопартійцям з Кременчука — новій фірмі «Сокіл». Сума контракту — аж 1,5 мільйони гривень. 

У мерії поки що не коментували звинувачень Капліна, але ми будемо готові їх опублікувати.

Читайте також: Проїзд у маршрутках по 10 гривень: Удовіченка та Шамоту звинуватили в отриманні відкатів від перевізників

Головне фото – “Коло”