Медсестру з Полтавщини підозрюють у причетності до вбивства Шеремета

Вчора керівники правоохоронних органів України заявили, що розкрили вбивство Шеремета. Вони вказали, що до злочину  причетна група волонтерів та ветеранів війни на Донбасі. Серед них є й уроженка Кременчуцького району, повідомляє сайт КременчукТудей.

У справі про вбивство є п’ятеро затриманих. 12 грудня затримали та висунули підозри трьом – рок-музиканту і військовому Андрію Антоненку (Riffmaster), дитячому хірургу Юлії Кузьменко та військовій медсестрі Яні Дугарь.

Як повідомив сайт ВВСУкраїна, 26-річна Яна Дугарь  народилась у селі Піщане Кременчуцького району Полтавської області.

Вона є військовою медсестрою, кілька років працювала на Донбасі – в Авдіївці та у Покровську.

Яна Дугарь є медиком за освітою. Має військове звання молодший сержант та є медичною сестрою одного з парашутно-десантних батальйонів 25 окремої повітрянодесантної бригади ДШВ ЗС України.

Дівчина є кавалером ордену “За мужність” ІІІ ступеня. Відзначена нагрудним знаком “За зразкову службу”, медаллю “За оборону Авдіївки”, відзнакою “За врятовані життя”, медаллю “За збереженні життя” та нагрудним знаком “Знак пошани” від міністра оборони.

Їй інкримінують те, що вона робила розвідку на місці злочину напередодні, фотографувала розміщення камер спостереження.

Відома волонтерка та депутат парламенту Яна Зінкевич оприлюднила документи, що у момент убивства журналіста медсестра була у зоні АТО.