Кива назвав Мамая “повним дурнем”: ділять ОПЗЖ

Народний депутат Ілля Кива заявив, що очолив полтавську міську організацію партії «Опозиційна платформа – За життя», але юридично поки що не може стати її керівником через те, що Олександр Мамай сховав печатку осередку й не хоче добровільно складати повноваження.

22 жовтня народний депутат від «Опозиційної платформи – за життя», уродженець Полтави Ілля Кива повідомив журналістам ІВ «Полтавщина», що очолив міську організацію партії, планує переформатувати всю партійну структуру та провести набір людей.

Однак, у реєстрі структурних утворень політичних партій ГТУ юстиції у Полтавській області, Полтавську міську організацію «ОПЗЖ» досі очолює Тарас Гененко.

Читайте також: “Моральний виродок”: соцмережі відреагували на чергову витівку Киви

Журналісти сайту “ЗМІСТ” поцікавилися в Іллі Киви, чому майже через 2 місяці після заяви він досі юридично не значиться керівником міської організації політсили. Нардеп відповів, що сталася юридична заминка через те, що Олександр Мамай не віддає печатку:

«Він ховає печатку й бігає від партії, ховається. А також не хоче добровільно складати повноваження. У нього залишилася печатка обласної організації. Тепер нам треба юридично розв’язувати це питання й отримати нову печатку, щоб оновити інформацію в реєстрах. Олександр Федорович повний дурень і лузер, який рано чи пізно сяде до в’язниці».

Читайте також: Киву зловили у Раді на перегляді гей-порно

Коментаря Мамая щодо ситуації в полтавських осередках ОПЗЖ ще не отримали.

Читайте також: Мамай подався у компанію Медведчука, Рабіновича й Бойка